صفحه ها
دسته
لينکستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 176836
تعداد نوشته ها : 262
تعداد نظرات : 27
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
در جلسه‌ای با حضور خبرنگاران، نوکیا ضمن مروری بر نسخه جدید Ovi Maps و همچنین سرویس مسیریابی رایگان خود، به معرفی گوشی نوکیا 2710 Navigation Edition، که به زودی به بازار ایران می‌آید، پرداخت.
گوشی GPS دار نوکیا 2710 Navigation Edition، همتای جدید نوکیا 6710 Navigator با قیمتی پایین‌تر، اکنون امکان دسترسی به نسخه جدید Ovi Maps و همچنین نقشه‌های محلی به همراه سرویس مسیریابی رایگان نوکیا را بر روی گوشیارزان تری میسر می‌کند.

به گزارش ایتنا علیرضا شفیع‌پور، مدیر کل نوکیا در ایران گفت: «همگام با استراتژی نوکیا در راستای پیشتازی ارائه راه حل امروز با معرفی گوشی نوکیا 2710 Navigation Edition، ارزان‌ترین گوشی GPS دار نوکیا حاوی نسخه جدید Ovi Maps و سرویس مسیریابی رایگان، دسترسی به این راه حل رایگان نوکیا بازهم آسان‌تر شده است و از همین رو پیش‌بینی می‌شود که این گوشی با استقبال خوبی روبرو خواهد گردید. با تجهیز گوشی‌های موبایل نوکیا به سرویس‌های مبتنی بر محل که منطبق با نیازهای هر منطقه است، اکنون کاربران تنها با یک گوشی ضمن برقراری ارتباط می‌توانند به راحتی به مسیریابی نیز بپردازند، حتی در مناطقی که دسترسی به اینترنت امکان‌پذیر نباشد. آمارهای جهانی دانلود از نسخه جدیدOvi Maps ، 3 میلیون دانلود در 26 روز اول اعلام آن، نشان از آن دارد که ما در مسیر هدف خود در زمینه پیشتازی ارائه مسیریابو سرویس‌های GPS قرار گرفته‌ایم و با قدرت به حرکتمان در این راه ادامه خواهیم داد.»

سپس وحید کاظمی نجف آبادی، مدیر بازاریابی نوکیا در ایران، در این رابطه گفت: «با سرویس رایگان مسیریابی رانندگی و پیاده‌روی نوکیا اکنون توانسته‌ایم دسترسی به مکان‌ها را راحت‌تر نماییم که این موضوع نه تنها منجر به افزایش روزافزون کاربرانی شده است که همواره به دنبال نرم‌افزارهایجدید در زمینه نقشه و همچنین مسیریابی بوده، بلکه فرصت‌های جدیدی را نیز برای برنامه‌نویسان و اپراتورها ایجاد نموده است. با پوشش 28 میلیون کیلومتر راه در بیش از 600 هزار شهر در دنیا اکنون بالغ بر 1.5 میلیارد نفرمی‌توانند از نقشه و مسیریاب نوکیا در محل زندگی خود استفاده نمایند که این خود باعث افزایش روزافزون مقبولیت این راه حل رایگان نوکیا در میان کاربران می‌گردد.»

گوشی نوکیا 2710 Navigation Edition بعد از آن توسط علیرضا آل آقا، مدیر بازاریابی محصولات نوکیا در ایران، بررسی گردیده و تمرکز اصلی وی برروی نقشه‌ها و سرویس رایگان مسیریابی که از قبل برروی گوشی نصب شده به همراه دکمه مخصوص GPS آن قرار گرفت. کاربران ضمن برخورداری از کارت حافظه 2 گیگابایتی که در جعبه این گوشی وجود دارد، می‌توانند از نگهدارنده قابل استفاده در خودرو و همچنین دفترچه تلفن آن با قابلیت ورود 1000 عدد شماره نیز بهره برند. او ضمن در اختیار گذاشتن لیست جدیدی از گوشی‌های GPS دار نوکیا که امکان نصب نسخه جدید Ovi Maps برروی آنها وجود دارد، گوشی‌های نوکیا E66 و همچنین نوکیا E71 را نیز به این لیست اضافه کرده که با احتساب مدل‌های قبلی می‌توان گفت در حال حاضر 13 مدل مختلف از گوشی‌های نوکیا این نسخه جدید را پشتیبانی می‌نمایند.

نوکیا از زبان نوکیا:
«در نوکیا ما متعهدیم که افراد را با یکدیگر مرتبط سازیم. ما تکنولوژی‌های پیشرفته را در جهت ارائه خدماتی مناسب با سلایق متفاوت در خدمت گرفته‌ایم تا افراد را قادر به برقراری ارتباطی نزدیک و مداوم با آنچه نماییم که برایشان مهم است. هر روز بیش از 1.2 میلیارد نفر به وسیله گوشی‌های نوکیا با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند- از گوشی‌های ساده و تا گوشی‌های هوشمند وموبایل کامپیوترها با قابلیت‌های بالا. امروزه نوکیا با فراهم آوردن خدماتی خلاقانه از طریق(www.ovi.com) برروی گوشی‌هایش، کاربران را مجهز به انواع موسیقی، نقشه، نرم‌افزارها، ایمیل و سایر مواردی از این قبیل نموده است. به علاوه، نوکیا نقشه دیجیتالیکامل و همچنین سرویس جهت‌یابی در کنار تجهیزات، راه حل‌ها و سرویس‌ها برایشبکه‌های ارتباطی در سراسر جهان فراهم آورده است.
پنج شنبه شانزدهم 2 1389
X